فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه ترگال بیمارستانی / بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال بیمارستانی جدید

بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال بیمارستانی جدید

فروش پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید از کارخانجات نساجی تأیید شده در کشور، با قیمت دست اول کارخانه و بدون هیچ واسطه ای از طریق بزرگترین مرکز عرضه مستقیم پارچه های ترگال به انجام می رسد.
پارچه هایی که امروزه در صنعت نساجی تولید شده و به عرضه می رسند، دارای خصوصیات و ویژگی های منحصربفردی بوده که می توانند آن پارچه را مناسب جهت کاربردهای گوناگون قرار داده باشند.
از آنجا که ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها همواره و در تمامی ایام سال نیاز مبرم به خرید عمده و تهیه انواع لباس و منسوجات بیمارستانی بهداشتی دارند، پارچه هایی که در تولیدات بیمارستانی مصرف می گردد، اهمیت جدی تری پیدا کرده است.
یکی از پارچه هایی که در تولیدات البسه و منسوجات بیمارستانی، کاربرد خیلی خوبی دارد، پارچه ترگال بیمارستانی است.

آیا می دانید که پارچه ترگال چه نوع پارچه ای بوده و با چه کیفیت، کالیته رنگی و لیست قیمت در بازار خرید و فروش می گردد؟ پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما بوده تا در پایان، ببینید که چه خرید باکیفیتی را از آن شما خواهیم نمود.

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال و انواع آن

در ابتدا باید گفت که پارچه ترگال پارخه ای تولیدی از الیاف در تار و پود است که هم تار و هم پود آن با نمره نخ معینی تولید و به بازار عرضه می گردند.
تار پارچه ترگال که در طول این پارچه بوده، از جنس الیاف پلی استر ویسکوز بوده و پود پارچه ترگال، از الیاف فیلامنت می باشد.
در حقیقت می توان گفت که یک پارچه ترگال با در هم تنیدن تاری از پلی استر و پودی از الیاف فیلامنت در واحد ریسندگی و بافندگی، تهیه و تکمیل شده و سپس به سالن های رنگرزی ارسال می گردد.
امروزه کارخانجات تولیدی پارچه ترگال، با توجه به نوع بافت، این پارچه را در دو آلبوم تولید و عرضه می کنند:

 • پارچه ترگال ساده با بافت ساده مربعی
 • پارچه ترگال کجراه با بافت و خطوط کج راه

هر دو آلبوم فوق با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید شده، اما از نظر گرماژ متفاوت بوده اند. پارچه ترگال ساده گرماژ ۲۴۰ و پارچه ترگال کجراه گرماژ ۲۸۰ گرمی را دارا می باشند.
در میان بازاریان و پارچه فروشی ها، به طور کلی پارچه ترگال ساده، با همان نام پارچه ترگال و پارچه ترگال کجراه با نام پارچه کجراه مشهور بوده و مورد خرید و فروش قرار می گیرند.
در صنعت تولید انواع لباس و پوشاک، با توجه به خصوصیات منحصربفردی که از پارچه ترگال می توان سراغ داشت، استفاده های زیادی به عمل آمده است.
به عنوان مثال می توان از مصارف عمده ی پارچه های ترگال و کجراه، این موارد را معرفی کرد:

 1. تولید انواع لباس بیمارستانی
 2. تولید لباس مدارسی از قبیل مانتو، روپوش فرم مدارس دخترانه و پسرانه
 3. تهیه انواع لباس کار در حوزه های گوناگون مانند اداری، پالایشگاهی، کارگاه های جوشکاری، رستوران ها، فروشگاه ها، نانوایی ها و غیره

این ها در واقع بخشی از مصارف مختلف انواع پارچه ترگال به شمار می آیند که به طور حتم کیفیت مرغوب و درجه یک این پارچه می تواند در کیفیت مرغوب هر یک از تولیدات فوق، نقش فزاینده ای را دارا باشد.
اما مهم این است که کارگاه های تولید کننده لباس و منسوجاتی که از پارچه ترگال قرار است تولید گردند، ضمن شناخت دقیق جنس و کیفیت پارچه، چگونه نوع مرغوب و درجه یک آن را با قیمت خوب خریداری کنند.

چگونه یک پارچه ترگال مرغوب را بشناسیم؟

به نظر می رسد که از مهم ترین گام های قبل از خرید نیاز پارچه ای برای یک کارگاه تولید کننده لباس و پوشاک، شناخت جنس و کیفیت پارچه، عرض و گرماژ موجودی از پارچه، کالیته رنگی پارچه، کارخانجات معتبر تولید کننده آن پارچه و لیست قیمت آن پارچه بوده است.
این موارد سبب می گردند تا کارگاه های تولیدی با انتخاب بهترین گزینه برای تولیدات خود، با قدرت فروش خیلی بالایی هم مواجه شده و از خسارات مالی کمتری برخوردار گردند.
پس به نظر شما چگونه می توان یک پارچه ترگال مرغوب و درجه یک را شناخت و آن را خریداری کرد؟
قبل از آنکه به معرفی کارخانجات معتبری که جنس و کیفیت مرغوب از انواع پارچه ترگال را تولید می کنند، بشناسید، کافیست بدانید که خصوصیات پارچه ترگال خوب چیست؟
شایان ذکر است که پارچه ترگال خوب و مرغوب؛ جدای از اینکه بایستی از مواد اولیه درجه یک، الیاف باکیفیت با نمره نخ استاندارد با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و کادری مجرب با بهترین کیفیت رنگرزی تولید گردد، دارای مشخصات ذیل بوده است:

 • تل و گوله نمی شود و پرز نمی دهد.
 • دارای ثبات در رنگ است.
 • ثبات سایشی و کششی فوق العاده دارد.
 • از تراکم بافت زیاد و ضخامت عالی برخوردار باشد.
 • عدم جذب مایعات از مشخصه های کلیدی آن باشد.

این خصوصیات پارچه ترگال خوب می توانند پارچه ترگال را در بسیاری از تولیدات البسه و پوشاک در تمامی حوزه هایی که در خطوط فوق ذکر شد را، مناسب ترین گزینه قرار داده باشند.
یک پارچه ترگال درجه یک علاوه بر کیفیت عالی، بایستی قیمت مناسب و ارزانی هم داشته تا اینکه بتواند در بازارهای فروش، نرخ فروش خوبی را هم داشته باشد.
آیا می دانید که کدام کارخانجات نساجی پارچه در کشور ما، بهترین کیفیت از انواع پارچه ترگال ساده و کجراه را تولید کرده و برای تولیدی های خصوصا البسه و منسوجات بیمارستانی ارسال می کنند؟

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

کدام کارخانجات پارچه ترگال خوب تولید می کنند؟

همانطور که می دانید اگر شما به عنوان یک تولید کننده می خواهید پارچه مورد نیاز خود را در بالاترین سطح کیفیت بافت و رنگ یا هر چیز دیگری خریداری کنید، قطعا از فروشنده پارچه نام کارخانه تولید کننده آن پارچه را می پرسید.
این موضوع اگر چه برای برخی کم اهمیت بوده، اما می توانید تا نزدیک به نیمی از نگرانی ها و چالش هایی را که خریداران پارچه با آن مواجه هستند را از میان برده باشد.
چرا که خرید پارچه ترگال خوب در صورتی اتفاق می افتد که در درجه اول شما خریداران با کارخانجات بزرگ و معتبری که آن پارچه ترگال را تولید می کنند، آشنا شده و حال باید دنبال نمایندگی هایی فروشی باشید که با این کارخانجات ارتباط مستقیم داشته اند.
همانطور که مستحضر هستید در کشور ما، شهر اصفهان را به عنوان یکی از بزرگترین قطب های صنعت نساجی می شناسند که در آن کارخانجات زیادی مشغول به فعالیت در زمینه نساجی پارچه بوده اند.

به جرئت می توان ادعا داشت که اصفهان یکی از رکورد دارترین شهرها در زمینه داشتن کارخانجاتی است که در آن به تهیه و تکمیل و حتی رنگرزی انواع پارچه ترگال می پردازند.
کیفیت خوب و درجه یک پارچه های ترگال تولید اصفهان سبب شده تا امروزه اغلب واحدهای تولیدی، نیاز پارچه ای خود را از کارخانجات نساجی اصفهان تهیه نموده باشند.
از کارخانجاتی که نام آشنا در زمینه تولید پارچه ترگال هستند، می توان به این کارخانجات اشاره کرد:

 • پارچه ترگال تک
 • پارچه ترگال فدک
 • پارچه ترگال مهنام
 • پارچه ترگال آیدین بافت

در تمامی این کارخانجات، پارچه ترگال در دو آلبوم ترگال ساده و کجراه با متنوع ترین کالیته رنگی تولید شده است.
یکی از مشتریان و مخاطبین همیشگی این کارخانجات، کارگاه ها و دوزندگان انواع لباس و منسوجات بیمارستانی هستند.
همانطور که می دانید از پارچه های محبوب در مصارف خاص بیمارستان ها، پارچه ترگال بوده که امروزه با ویژگی خاص و رنگبندی مخصوص سیاست بیمارستان ها، توسط کارخانجات موجود تولید و به عرضه می رسد.
در ادامه کمی بیشتر پیرامون انواع پارچه ترگال بیمارستانی بحث خواهیم کرد.

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال چه مصارفی در بیمارستان ها دارد؟

پارچه ترگال بیمارستانی چیست؟
سوالی که شاید خیلی از کارگاه های تازه تأسیس با خود می پرسند و نمی دانند که تفاوت پارچه ترگالی که در سایر صنایع استفاده می شود با پارچه ترگال بیمارستانی چه می باشد؟
شایان ذکر است که پارچه ترگال بیمارستانی همان پارچه ترگال تخت بافت تولیدی از الیاف پلی استر ویسکوز و فیلامنت است که امروزه توسط کارخانجات نساجی تهیه و تکمیل می گردد.
منتهی در میان طیف رنگی گسترده ای که در کالیته رنگی اغلب کارخانجات برند پارچه ترگال وجود داشته، رنگ مورد علاقه مراکز درمانی، بیشتر تولید شده و معروف به انواع پارچه ترگال بیمارستانی بوده اند.
از طیف رنگی پرفروش و پر حجم در تولیدات بیمارستانی پارچه ترگال، این رنگبندی ها را نام برده اند:

 • صورتی
 • سبز
 • آبی آسمانی
 • سفید
 • شیری

پارچه ترگال بیمارستانی هم با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژهای ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی در انواع ساده بافت و بافت کجراه تولید شده و مصارف خوبی برای بیمارستان های دولتی و خصوصی دارد.
از مصارفی که پارچه ترگال های ترگال در تولیدات بیمارستانی دارند، این موارد را نام می بریم:

 1. روپوش پزشکان
 2. لباس پرسنل و پرستاران
 3. لباس حراست
 4. لباس بیماران به طور خاص در بیمارستان های خصوصی
 5. انواع ملحفه بیمارستانی

پارچه ترگالی که در این مصارف بکار می رود، علاوه بر دارا بودن خصوصیاتی که در خطوط فوق ذکر شد، با دو مشخصه ی کلیدی دیگر نیز تولید می گردد:

 1. عدم جذب مایعات
 2. ضد آبژاول

پزشکان و پرستاران ممکن است در طول شیفت کاری خود، با مواد گوناگون و ترشحات زیادی در ارتباط باشند که خاصیت عدم جذب مایعات از مشخصه های لازم برای جنس لباس آنان بوده است.
از طرفی پارچه های ترگال بیمارستانی، ضد آبژاول هستند؛ یعنی اینکه قابل شست و شو و استفاده مجدد بوده و بدون آنکه کیفیت رنگ خود را از دست بدهند، با آبژاول (وایتکس) و مواد ضد عفونی کننده و حتی دستگاه های اتوکلاو، به راحتی قابلیت استریل و شست و شو را داشته اند.
پارچه ترگال بیمارستانی سفید به نوعی معروف به پارچه روپوش پزشکی بوده و در تهیه روپوش فرم پزشکان کاربرد خوبی دارد.
پارچه ترگال سبز بیمارستانی هم مشهور به پارچه سبز مخصوص البسه اتاق عمل است که می تواند در تهیه گان و شان بیمارستانی و کلاه مخصوص اتاق های عمل، مورد استفاده قرار گرفته باشد.
نکته جالب اینکه کارگاه های تولیدی لباس بیماران، برای بیمارستان های خصوصی که میزان بودجه بیشتری دارند، از پارچه ترگال نیز استفاده کرده که غالبا در رنگ های صورتی و یا آبی آسمانی بوده است.
اگر چه تمامی این موارد برای خریدی مطمئن از جنس و کیفیت پارچه ترگال بیمارستانی لازم بوده، اما لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در بازار شهرهای گوناگون هم اهمیت جدی دارد.
آیا می دانید که چه فاکتورهایی در تعیین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی نقش داشته اند؟

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در بازار

لازم به ذکر است که امروزه غالبا دو دسته بندی از پارچه های ترگال بیمارستانی در بازار موجود بوده و مورد خرید و فروش قرار می گیرد:

 • پارچه ترگال بیمارستانی با رنگرزی ساده
 • پارچه ترگال بیمارستانی راکتیو (خمی)

بی شک نوع رنگرزی پارچه ترگال بیمارستانی، یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت این پارچه برای مصارف بیمارستانی بوده است.
البته این را هم باید اضافه کرد که یک اصل در تعیین قیمت پارچه های ترگال بیمارستانی وجود داشته و این است که پارچه های ترگال با رنگبندی تیره و سیرتر، کیفیت بهتر و قیمت بالاتری را هم دارند.
از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت پارچه ترگال، می توان به گرماژ و ضخامت پارچه ترگال اشاره داشت و طبیعی است که پارچه ترگال و پارچه کجراه بیمارستانی، نرخ قیمت متفاوتی را دارند.
این فاکتورها همگی به نوعی در لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی موجود در بازار شهرهای گوناگون حائز اهمیت بوده، اما آنچه که برای خریداران مهم است، قیمت متناسب با کیفیت از پارچه بوده است.
فروش پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت متناسب با کیفیت، توسط کدام مراکز فروش در بازار امکان پذیر گردیده است؟

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

فروش پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید

باید گفت که در حال حاضر، نرخ فروش پارچه ترگال بیمارستانی در بازار شهرهای بزرگی مانند اصفهان، تهران و مشهد از دیگر شهرهای کشور، بیشتر بوده است.
ممکن است با توجه به حضور واسطه ها و دلالان پارچه در این شهرها، شاهد فروش پارچه ترگال بیمارستانی بی کیفیت و یا با قیمت های ناعادلانه و غیر واقعی و همراه با نوسانات زیاد بوده باشیم.
پیدا کردن راهکاری مناسب برای سفارش خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی آن هم با قیمت متناسب با کیفیت، یکی از چالش های تمامی خریداران این پارچه در شهرهای گوناگون است.
بنظر می رسد که با وجود فضای امن در تجارت اینترنتی این روزها در کشور ما، خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی، یکی از پیشنهادات وسوسه برانگیز برای مشتریان بوده است.
چرا که آنان می توانند از هر کجا که هستند، بدون نیاز به مراجعه حضوری و با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود، سفارش خرید حجم مورد نیاز از پارچه ترگال بیمارستانی را، ثبت کرده و خریدی اقتصادی را تجربه خواهند کرد.

با فروش پارچه ترگال بیمارستانی تولیدی جدید کارخانجات معتبر تولید کننده این پارچه، خیال خریداران از کیفیت پارچه های ترگال نیز آسوده بوده و می توانند تولیداتی باکیفیت را برای عرضه به بازار، رقم بزنند.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی | فروشگاه منسوجات با الیاف طبیعی و مصنوعی

از راه های ساده برای خرید یک کالا، مراجعه به وب سایت های اینترنتی است. بنابر این خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی بسیار به صرفه تر و در عین حال آسان تر می باشد.پارچه ترگال که تولید شده از الیاف ویسکوز و پلی استر می باشد، کارایی های زیادی دارد. از آن این نوع پوشاک تهیه می شود:پوشاک عادی پوشاک ورزشیپوشاک بیمارستانیدر مورد لباس بیمارستانی باید گفت که به علت مقاومت بالای این نوع پارچه، بیشتر از آن البسه پرسنل تولید می شود. پارچه ترگال همچنین انواع مختلفی دیگری نیز دارد. این پارچه وزن استاندارد آن 240 گرم است و از لحاظ نوع رنگ آن مدل های متنوعی وجود دارد. پارچه های سبز آن در اتاق عمل به کار گرفته می شود. این مدل از پارچه بیمارستانی، به دلیل این که مایعات را جذب نمی کند، کارایی بالایی برای پرستان و دکتران دارد. اگر رنگ آن خوب ترکیب شود، به آسانی دچار رنگ رفتگی نمی شود.

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می توانم به شما کمک کنم؟