فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / فروش آنلاین پارچه اسپان باند با قیمت عمده

فروش آنلاین پارچه اسپان باند با قیمت عمده

فروش آنلاین پارچه اسپان باند با قیمت عمده و در تناژهای مختلفی از سمت این مجموعه فروش صورت می گیرد و می توانید تمامی خریدهایتان را با بالاترین کیفیت و بدون واسطه دریافت کنید.

پارچه اسپان باند و روش های تولید آن

پارچه های اسپان باند که در واقع منسوجات بی بافتی هستند که از الیاف پرس تشکیل شده اند و مانند سایر پارچه ها از الیاف تار و پود نمی باشند.
این منسوجات از یک لایه و یا چیزی مانند تار عنکبوت شکل گرفته اند، همچنین از الیاف منقطع و یا فیلامنت می باشند که پس از تشکیل و شکل گرفتن این لایه های لازم است تا میان این الیاف یک لایه ای با عنوان پیوند ایجاد شود.
بنابراین در حالت کلی سه مرحله برای تولید منسوجات نبافته در نظر گرفته شده است که عبارت هستند از:

 • در این مرحله یک لایه از مواد خام تشکیل می شوند.
 • در مرحله ی دوم فرآیند ایجاد اتصال در آن لایه ها شکل می گیرد.
 • در نهایت پیچیده شدن آن لایه ها شکل می گیرد و پارچه مورد تلوید قرار می گیرد.

فرآیند اتصال دهی و یا تولید پارچه های اسپان باند به چند روش انجام می گیرند که می توان آن ها را به این شکل بیان نمود:

 • روش مکانیکی و یا سوزن زنی
 • روش حرارتی که به ترموباندینگ هم معروف است.
 • شیمیایی که به وسیله مواد اتصال دهنده ایجاد می گردند.
 • روش هیدروداینامیکی که در آن از آب بهره می برند و معمولا با نام اسپان لس مورد شناسایی قرار می گیرند.

فروش آنلاین پارچه اسپان باند

ویژگی های یک پارچه اسپان باند خوب

پارچه های اسپان باند به طور کلی چون از ویژگی های خارق العاده ای برخوردار می باشند، به خوبی توانسته اند در بازار جایگاه ویژه ای را به دست بیاورند.
از جمله ی این ویژگی ها می توانیم موارد ذیل را نام ببریم:

 • بازیافت پارچه های اسپان باند بسیار راحت است، به طوری که به عنوان پارچه ی دوستدار محیط زیست شناسایی می شود.
 • پارچه های اسپان باند را با خاصیت آنتی باکتریال و آنتی یووی تولید می نمایند.
 • همچنین این پارچه در رنگ های متفاوت و گرماژهای مختلفی قابلیت تولید دارد و از هرکدام در جهت تولید محصول خاصی بهره برده می شود.
 • دو ویژگی وجود دارد که ممکن است هرکدام از آن ها را در پارچه های نبافته مشاهده فرمایید مانند آب دوست بودن و یا آب گریز بودن که اسپان باند با این خصوصیات تولید می شود.
 • پارچه های اسپان باند قابلیت تولید به صورت چند لایه را هم دارا می باشند.
 • از جمله ویژگی های یک پارچه اسپان باند خوب می توان به قابلیت چاپ بر روی آن نیز اشاره نمود.
 • ضد آب و یا واترپروف بودن هم از ویژگی های آن ها می باشد، همچینن لطافت بخشی از این پارچه ها شده است و به آن معروف هستند.
 • در فروش آنلاین پارچه اسپان باند تمامی این ویژگی ها در نظر گرفته شده است و بر آن اساس صورت می گیرند.

خریداران پارچه اسپان باند در بازار

شرکت ما به عنوان یک عرضه کننده ی محصولات اسپان باند می باشد که تمامی واسطه ها و دلالان میان خریدار و فروشنده را حذف کرده ایم.
با روش مستقیم به پخش تولیدات پارچه های اسپان باند می پردازیم و آن ها را با قیمت های بسیار خوب و باور نکردنی، همچون قیمت های درب کارخانه ای به شما عزیزان تحویل می دهیم.
شما به عنوان یک مصرف کننده و خریدار پارچه های اسپان باند لازم است تا با موارد زیادی آشنا شوید و بدانید که خرید این پارچه ها از چه روش هایی می تواند برای شما سود بهتر و بالاتری را داشته باشد.
خرید شما باید به صورت کاملا مستقیم از تولید کننده شکل بگیرد تا خیالتان از تمامی موارد آن راحت باشد.
به این صورت که دیگر دغدغه ای از این جهت نداشته باشید که آیا میزان کیفیت پارچه هایی که به دستتان رسیده است با همان پارچه های کارخانه یکی است یاخیر.
یا این که از نظر قیمتی در این میان به مشکل بخورید که آیا قیمت پارچه ها مناسب می باشد و یا این که تا حدودی اختلاف با درب کارخانه وجود دارد.
بنابراین خرید پارچه اسپان باند باید با استفاده از روش های مختلفی صورت بگیرد که در نهایت مستقیما به تولید کننده و یا نماینده ی فروش قطعی و رسمی آن ها مرتبط می شود.
فروش آنلاین پارچه اسپان باند یکی از روش های خرید و فروش این پارچه در بازار می باشد که باید از سایت های مطمئن صورت بگیرد.

پارچه اسپان باند بافتینه و مشخصات آن

شایان ذکر است که یکی از کارخانه های معروف در زمینه ی بافت پارچه اسپان باند، نساجی معتبر و مشهور بافتینه می باشد که توانسته است با استفاده از بهترین مواد اولیه و به کارگیری آن در تولید پارچه های اسپان باند، باکیفیت ترین آن پارچه ها را تولید و به بازار عرضه نماید.
این کارخانه در شهرستان ملایر واقع در استان همدان می باشد و خط تولید بهینه ای را جهت تولید محصولات اسپان باند فراهم آورده است.
بهترین ویژگی ها و مشخصات را در تولید پارچه های نبافته به کار می برند و در نهایت با به کارگیری افراد مجرب و متخصص در تولید آن ها، بهترین و مرغوب ترین پارچه ها را تولید و به بازار عرضه می نمایند.
این کارخانه به دلایل فوق توانسته است به عنوان یک برند معروف به فعالیت بپردازد و مهم ترین دلیل این معروفیت را می توان به کیفیت بالای تولیدات منسوب دانست.
شرکت بافتینه با استفاده از فروش آنلاین پارچه اسپان باند توانسته است بالاترین میزان فروش را داشته باشد و سود خوبی را از این طریق کسب کند.

فروش آنلاین پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند بافتینه

از جمله مهم ترین مواردی که باید در خرید و فروش پارچه های اسپان باند رعایت شود، می توان به قیمت آن ها اشاره کرد.
پارچه اسپان باند بافتینه با توجه به ویژگی هایی که دارد و به عنوان یکی از مرغوب ترین پارچه های یکبار مصرف در کشور به شمار می آید و در عین حال از قیمت مناسبی برخوردار است.
قیمت این نوع از پارچه ها با توجه به موارد مختلفی تغییراتی دارند و ممکن است در بازار با قیمت های متفاوتی روبرو شوید.
یک عامل مهم در تعیین قیمت این پارچه ها، میزان کیفیت آن ها است و در واقع جنس مواد اولیه، تأثیر زیادی در قیمت آن ها دارد.
همچنین برند کارخانه، نوع فروش، مقدار و میزان خرید و فروش، دارا بودن ویزگی هایی که پیشتر در همین مقاله به آن ها اشاره کردیم، از جمله مواردی هستند که در قمیت گذاری محصولات، کاربرد فراوانی دارند.
برای این که بتوانید به راحتی قیمت پارچه های اسپان باند بافتینه را کسب نمایید، می توانید همین حالا از طریق وبسایت مجموعه ما این کار را انجام دهید و درخواست دریافت لیست قیمت را ارسال نمایید.
این قیمت ها با توجه به نوسانات موجود در بازار تغییر می کنند و لازم است از راهی آن ها را دریافت نمایید که بتواند معتبر باشد و به روز به شما اعلام شوند.

مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند چیست؟

یکی از روش های خرید پارچه های اسپان باند، این است که آن ها را با استفاده از روش آنلاین و به شکل اینترنتی خریداری نمایید.
در این روش مزایای زیادی برای شما در نظر گرفته شده است که میتوانید با توجه به آن مزایا نسبت به ثبت سفارشاتتان در حجم دلخواه اقدام نمایید.
از جمله ی این مزایا می توان به عدم محدودیت زمان و مکان برای خریدار و فروشنده اشاره کرد.
در واقع با استفاده از روش خرید آنلاین، مشتری هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان سفارش و همچنین مکان ثبت درخواستش ندارد و می تواند هر آن چه که تمایل دارد را به راحتی مورد سفارش قرار بدهد.
فروش آنلاین پارچه اسپان باند برای فروشنده هم مزایای بسیاری دارد، به این صورت که می تواند در زمان ها و مکان های غیر اداری نیز فروش خوبی داشته باشد.
به این صورت که فرد خریدار در تایم های شبانه اقدام به خرید نماید که هم برای خریدار و هم فروشنده مزیت محسوب می شود.
در این روش، شما نیز می توانید به راحتی قبل از این که خریدهایتان را ثبت نمایید، نسبت به استعلام از هر نظر اقدام کنید و میان شرکت های مختلف به مقایسه بپردازید.
در خرید اینترنتی، شما می توانید در هر جایی که قرار دارید، نسبت به ثبت سفارشاتتان اقدام کنید و هر آن چه که نیاز دارید را درخواست بدهید.
مثالی که در این مورد می توانیم بزنیم، این است که کارخانه ی تولید کننده و یا مراکز فروش آن ها در شهری مانند ملایر قرار دارد و شما ساکن تهران هستید، در این صورت می توانید با استفاده از روش آنلاین، به راحتی نسبت به ثبت سفارش ها و درخواست هایتان اقدامات لازمه را انجام بدهید.
بنابراین با توجه به مواردی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، امکان بهترین خرید با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان میسر می باشد.

فروش آنلاین پارچه اسپان باند

بهترین کیفیت پارچه یکبار مصرف برای لباس بیمارستانی

لباس های بیمارستانی از جمله منسوجاتی هستند که با استفاده از اسپان باند مورد تولید قرار می گیرند و در بخش های مختلف بیمارستانی و درمانی، استفاده های فراوانی دارند.
در حال حاضر اهمیت زیادی دارد که در بخش های درمانی از لباس های یکبار مصرف استفاده شود.
زیرا با توجه به این که، ویروسی به نام کرونا شیوع پیدا کرده است، این مورد، نیاز است تا لباس ها و لوازمی استفاده شوند که به صورت یکبار مصرف تولید می شوند.
در حقیقت افراد باید خیالشان راحت باشد که هیچ گونه ویروسی در لباس وجود ندارد و این مورد به عوامل زیادی بستگی دارد.
از جمله این عوامل می توان به میزان کیفیتی اشاره نمود که در پارچه وجود دارد و همچنین ویژگی ها و خصوصیاتی که کارخانه ها در تولید این پارچه های یکبار مصرف رعایت می کنند و در آن ها قرار می دهند.
کارخانه هایی که به عنوان برند در حال فعالیت می باشند، بهترین کیفیت پارچه اسپان باند را تولید می نمایند و در اختیار مشتریان قرار می دهند.
پارچه های لباس های بیمارستانی از کیفیت های متنوعی برخوردار هستند و بر این اساس طبقه بندی می شوند.
قیمت این پارچه های یکبار مصرف بسیار مناسب می باشد و این مناسب بودن در مقایسه با سایر پارچه ها می باشد.
بنابراین افراد و خریداران این گروه از محصولات تمایل دارند، علاوه بر قیمت مناسب آن ها، از کیفیت خوب آن پارچه ها نیز بهره مند شوند.
بهترین کیفیت پارچه های یکبار مصرف مخصوص لباس های بیمارستانی را می توانید همین حالا از طریق مجموعه ی ما و با کمک روش آنلاین، خریداری نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.

فروش آنلاین پارچه اسپان باند

فروش آنلاین پارچه اسپان باند در تناژ بالا

از بهترین روش های خرید و فروش پارچه های یکبار مصرف، این است که بر اساس نیاز روز جامعه انتخاب شود و بالاترین میزان درخواست و ثبت سفارش از آن طریق باشد.
فروش آنلاین پارچه اسپان باند در حال حاضر از آن دست از روش هایی است که افراد می توانند به راحتی نسبت به خرید و فروش هر آن چه که نیاز دارند، اقدام کرده تمامی خریدهایشان را با استفاده از روش های اینترنتی به ثبت برسانند.
خریداران با توجه به عوامل زیادی نسبت به نوع روش خریدهایشان تصمیم گیری می کنند که در حال حاضر با توجه به بیماری که در جامعه و در کل دنیا وجود دارد، همگی بر این واقف هستیم که تا جای ممکن، لازم است تا تمامی امورمان را به صورت غیر حضوری انجام بدهیم.
به همین دلیل این روش از بهترین روش ها در حال حاضر شناخته شده است و بسیاری از مشتریان به این روش روی آورده اند.
خرید و فروش آنلاین می تواند در تناژهای بالا صورت بگیرد و هیچ گونه مشکلی هم برای خریدار و یا فروشنده به وجود نمی آید.

مجموعه ی فروش ما با ارتباط مستقیمی که با تولید کنندگان برقرار می نماید، موفق شده ایم تا تمامی واسطه های این بین را حذف کنیم و قیمت های بسیار مناسب به همراه بالاترین میزان کیفیت از محصولات را برای شما عرضه نماییم. بنابراین همین حالا از طریق مراجعه به وبسایت مجموعه فروش ما نسبت به ثبت سفارشات پارچه های اسپان باند خود اقدام نمایید.
به این مطلب امتیاز دهید
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بورس پارچه اسپان باند

بورس پارچه اسپان باند ارزان | نمایندگی فروش پارچه های یکبار مصرف

بورس پارچه اسپان باند ارزان با ارائه تنوع بالای این پارچه ها امکان دسترسی و …

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می توانم به شما کمک کنم؟