فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / بهترین شیوه خرید از کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان

بهترین شیوه خرید از کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان

کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان این محصول را با کیفیت های بالا تولید می کند. بهترین شیوه برای خرید مستقیم از کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان انتخاب نمایندگی ‌های معتبر عرضه این محصولات می باشد.

تولید پارچه اسپان باند با مشخصات منحصربفرد

پارچه اسپان باند جزء پرکاربردترین منسوجات موجود در بازار است که می توان به بیش از هزار مورد استفاده از این پارچه در عرصه های مختلف اشاره کرد.
پارچه های اسپان باند را از پلیمرهای متنوع به صورت بدون بافت و توسط تکنولوژی با کشش و فشار تولید می کنند، در تولید این پارچه به هیچ عنوان از الیاف تار و پود استفاده نمی شود
دیگر پارچه های موجود در بازار به صورت تار و پودی و الیاف نخ های طبیعی و مصنوعی تولید می‌ شوند اما در روند تولید پارچه اسپان باند الیاف کاملا مصنوعی هستند و از پلیمرهای مختلف به دست می آیند.
پارچه های اسپان باند را توسط دستگاهی به نام اکسترودر تولید می‌ کنند که در این دستگاه پلیمرها توسط حرارت ذوب می شوند.
مواد پلیمری ذوب شده با فشار وارد سوزنهای سرنگ‌ شکل می‌ شود و با فشار دستگاه اکسترودر به این سرنگ‌ها مواد مذاب به صورت رشته ای و الیاف فیلامنت خارج می‌ شود.
این الیاف را پس از خروج بر روی نوار نقاله متحرک به صورت آیرودینامیک مورد کشش قرار می دهند تا کاملاً نازک شود.
پس از آماده شدن الیاف توسط دستگاه مخصوص به صورت شبکه منظم و یا غیره منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته و تحت فشار کاملاً پرس می شود.
پارچه های تولید شده اسپان باند از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که موجب پرکاربرد شدن این محصول در صنایع مختلف شده است.
برخی از ویژگی های منحصر به فردی که این پارچه دارد عبارتند از:

 • این پارچه ها کاملاً نرم و لطیف و سبک می باشند.
 • کاملا آنتی باکتریال تولید می شوند.
 • در دو صورت هیدروفیل و واترپروف وجود دارند که به راحتی می‌ توان نمونه مناسب را انتخاب کرد.
 • این پارچه ها کاملاً ضد یو وی است و در برابر اشعه خورشید مقاومت بالایی دارد.
 • در برابر کشش و فشار های ناگهانی از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار می باشد.

کارخانه پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان

در حال حاضر پارچه های اسپان باند جز منسوجات محبوب در بازار به شمار می آید که خرید و فروش این محصول بسیار پر رونق است.
کارخانجات متعددی در حال تولید پارچه اسپان باند می باشندکه این پارچه ها را با کیفیت بالا روانه بازار می‌ کنند.
دربین تنوع کارخانه های تولید این محصول کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان جز فعال ترین کارخانجات در زمینه تولید پارچه های اسپان می باشد که محصولات تولیدی این کارخانه از کیفیت منحصر به فردی برخوردار هستند.
پارچه های تولید شده در این کارخانه از ویژگی ‌های خوبی برخوردار است زیرا این کارخانه فعالیتهای خود را طبق استانداردهای جهانی انجام می دهد.
برخی از دلایلی که پارچه های تولید شده کارخانه اسپان باند اصفهان در بازار از محبوبیت بیشتری برخوردارند به طریقه تولید آنها در کارخانه مرتبط می شود که عبارتند از:

 1. تمامی دستگاه هایی که در این کارخانه فعال هستند مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشند.
 2. این کارخانه از مهندسین متخصص و متبحر و برای کنترل دستگاه ها استفاده می کند.
 3. همچنین تمامی پرسنل و کارگران این کارخانه جزء افراد ماهر و باتجربه هستند که بر روند تولید پارچه ها نظارت می کنند.
 4. در این کارخانه تلاش می‌ شود تا از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده کنند.
 5. پارچه های تولید شده در این کارخانجات کاملا قابل رقابت با نمونه ‌های خارجی می باشد و از لحاظ استاندارد کاملاً مطابق استانداردهای بین المللی است.
 6. در این کارخانه به راحتی می توان سفارش تولید پارچه های اسپان در عرض های مختلف و همچنین گرماژ های کمتر یا بیشتر را داد.
در این مورد نکته حائز اهمیت این است که برای سفارش پارچه اسپان باند با مشخصات ویژه باید این محصول را در تناژهای بالا سفارش داد زیرا تولید این پارچه در تناژ پایین برای کارخانجات صرفه اقتصادی ندارد.

تولید پارچه اسپان باند در دیگر شهرهای کشور

در حال حاضر کارخانه های تولید پارچه اسپان باند در کشور بسیار گسترده هستند و در شهرهای مختلف مشغول فعالیت می باشند.
اگر به دنبال تهیه پارچه اسپان باند با کیفیت بالا باشید حتماً در بازار نام شهرهای مختلف تولید این پارچه به گوش شما خورده است.
شهرهایی مانند: اصفهان، تهران، یزد، تبریز، همدان و ارومیه جزء شهرهای پیشگام در زمینه تولید پارچه های اسپان باند می باشند.
تمامی کارخانجات تولیدی در کشور تلاش می‌ کنند تا بهترین امکانات و دستگاه‌ ها را مطابق با تکنولوژی های روز دنیا به کار ببرند که نتیجه و محصول نهایی آنها از کیفیت بیشتری برخوردار باشد.
زیرا در بازار رقابتی امروز باید پارچه های با کیفیت بالاتر ارائه شود تا از لحاظ اقتصادی کاملا مقرون به صرفه باشد.
نکته مهمی که در مورد کارخانجات مختلف وجود دارد این است که این کارخانه ها توانایی تولید پارچه های اسپان در تمامی عرضها و گرماژهای مختلف را ندارند.
به همین سبب باید چندین کارخانه که مشغول تولید این محصول هستند شناسایی شوند تا بتوان بر اساس نیاز محصولات تولیدی آنها را انتخاب کرد.
در برخی موارد کارخانه های تولیدی در شهرهای مختلف محصولات با کیفیت خوبی تولید می کنند اما ممکن است که در آن شهر میزان مصرف این محصول کمتر باشد.
پس بهتر است تا این کارخانجات با شناسایی شهرهایی که نیاز بیشتری به این پارچه ها دارند بازار فروش مناسبی برای محصولات خود پیدا کنند و محصولات با کیفیت خود را به اقصی نقاط کشور ارسال نمایند.

کارخانه پارچه اسپان باند

چرا اسپان باند مصارف پزشکی و بهداشتی خوبی دارد؟

در محیط بیمارستانی به دلیل وجود عفونت های زیاد خونن و میکروبهای مختلف تمامی لوازم و وسایل مورد استفاده باید به طور مرتب شسته شود و پس از پایان شستشو توسط دستگاه اتوکلاو استریل گردد.
پارچه های مختلفی مانند پارچه های اسپان باند، پارچه های تترون و ترگال جزء منسوجات پر مصرف در فضاهای بیمارستانی می باشد.
در بین تنوع بالای این منسوجات مناسبترین گزینه برای استفاده، پارچه های اسپان باند را می توان معرفی کرد زیرا این پارچه ها کاملاً یکبار مصرف هستند و به راحتی می‌توان پس از پایان استفاده آنها را دور انداخت.
پارچه های اسپان باند مورد استفاده در صنعت پزشکی را می توان از طریق خط تولید جداگانه کاملا مخصوص و سفارشی برای بیمارستانها آماده کرد که کاملاً این پارچه ها ضد ویروس و ضد آب باشند.
برای تولید کنندگان منسوجات بیمارستانی معمولاً سوال به وجود می‌ آید که چرا پارچه اسپان باند مصارف پزشکی و بهداشتی خوبی دارد؟
در پاسخ به این افراد می توان گفت که پارچه های اسپان دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که استفاده از آنها در صنعت پزشکی می تواند مناسب باشد.
برخی از ویژگی های مهم پارچه های اسپان که به محصول پر کاربرد در صنعت پزشکی تبدیل کرده عبارتند از:

 • قابل تنفس بودن پارچه‌های اسپان موجب می‌ شود تا افرادی که این پارچه ها را به عنوان البسه استفاده می‌ کنند در معرض تعریق زیاد قرار نگیرند.
 • این پارچه ها در نوع هیدروفیل آن به راحتی هرگونه مایعاتی را به خود جذب کرده و امکان نگهداری مایعات در درون الیاف خود را به مدت طولانی دارد.
 • نوع آبگریز پارچه های اسپان باند به راحتی در مقابل ورود مایعات مقاومت می ‌کند و اجازه عبور مایعات را نمی ‌دهد.
 • پارچه ها کاملا آنتی باکتریال تولید می شود و از ورود هرگونه باکتری و رطوبت جلوگیری می کند.
 • قابل تنفس بودن این پارچه موجب حفظ دمای بدن بیمار و پزشکان می شود.
 • این پارچه به خوبی استریلیزاسیون شده و مدت نگهداری استریل در آن زیاد است.
 • یکبار مصرف بودن آن سبب جلوگیری از انتقال و انتشار عفونتها و میکروب ها به افراد دیگر می شود.
 • این پارچه در برابر کشیدگی و سوراخ شدن در اثر ضربه های ناگهانی مقاومت بالایی دارد.
 • لطافت و نرمی این پارچه موجب می شود تا در حین استفاده احساس راحتی زیادی داشته باشید.
 • این پارچه ها هیچ گونه حساسیتی برای افراد مصرف کننده به وجود نمی‌ آورد.
 • ارزان بودن هزینه ‌های تولید و بازیافت این پارچه نیز جز عوامل مهم در استفاده آن می باشد.

پارچه اسپان باند برای لباس بیمار

پارچه های اسپان باند در صنعت پزشکی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آنها موارد استفاده گسترده ای دارند.
یکی از موارد استفاده پارچه اسپان باند در بیمارستانها به کار بردن آن برای تولید لباس بیمار می باشد.
لباس بیمار به صورت مستقیم با بدن افراد در تماس می‌ باشد پس باید از لحاظ آنتی باکتریال بودن و ضد حساسیت بودن این پارچه کاملا مورد اطمینان باشد و هیچ گونه مشکلی برای بیماران به وجود نیاورد.
معمولاً برای بیمارانی که قرار است مدت کمی در بیمارستان حضور داشته باشند و به خصوص برای بیماران با عملهای سرپایی از لباس اسپان باند استفاده می کنند.
پارچه های اسپان باند که در تولید لباس بیمار و بیمارستانها مورد استفاده قرار می ‌گیرد معمولاً در دو رنگ آبی برای آقایان و صورتی برای بانوان می باشد.
بیماران به دلیل بیماری توانایی نگهداری البسه سنگین را ندارند و استفاده از پارچه های اسپان به دلیل سبک بودن یکی از بهترین گزینه های مورد نظر می باشد.
یکبار مصرف بودن پارچه های اسپان نیز یکی دیگر از دلایل استفاده این پارچه به عنوان لباس بیمار می باشند، زیرا پس از پایان استفاده دیگر نگرانی در مورد ضدعفونی کامل این لباس و انتقال بیماری و افراد دیگر وجود ندارد.
نکته مهم دیگری که در مورد انتخاب پارچه مناسب برای تولید لباس بیمار باید مد نظر قرار بگیرد و بدن نما نبودن این پارچه ها می باشد به خصوص در لباس بانوان این نکته اهمیت بیشتری دارد.
زیرا بیماران تمامی لباس های خود را خارج کرده و فقط از این لباس استفاده می ‌کنند به همین جهت باید در آن احساس آرامش و راحتی داشته باشند.

کارخانه پارچه اسپان باند

پارچه یکبار مصرف برای گان جراحی

معمولاً از گان جراحی در اتاقهای عمل استفاده می کنند و به دلیل اینکه در اتاق عمل امکان هرگونه آلودگی، میکروب و باکتری وجود دارد بهتر است تا از پارچه هایی برای این منظور استفاده شود که خیال جراح و بیمار راحت باشد.
در حال حاضر پارچه های زیادی مانند ترگال، تترون و اسپان باند وجود دارد که می‌ توان از آن برای تولید گان استفاده کرد.
پارچه یکبار مصرف برای تولید گان جراحی معمولاً از پارچه ‌های سه لایه انتخاب می‌ شود تا به راحتی بتوانند از بدن جراح در برابر آلودگی ‌های موجود در اتاق عمل محافظت کند.
مناسب ترین رنگ برای تولید گان جراحی رنگ سبز می باشد زیرا این رنگ می تواند تضاد خوبی با رنگ قرمز خون ایجاد کند و مانع انحراف چشم جراح می شود.
مناسبترین عرض برای تولید پارچه گان جراحی عرض ۱۵۰ و گرماژ ۴۰ این پارچه می باشد که به راحتی می تواند از نفوذ آب جلوگیری کند.

کارخانه پارچه اسپان باند

بهترین شیوه خرید پارچه اسپان باند در بازار امروزی

با توجه به شرایط روز جامعه استفاده از پارچه های اسپان بسیار زیاد شده است و در مراکز درمانی جزء منسوجات پر کاربرد قرار می گیرد.
راه های زیادی برای خرید پارچه اسپان باند در بازار امروزی وجود دارد که انتخاب مناسب ترین روش برای خرید می تواند سود قابل ملاحظه ای را برای خریداران به وجود بیاورد.
به کلیه تولیدی ها و مراکزی که به این محصول به میزان زیاد نیاز دارند توصیه می شود که محصول مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کنندگان تهیه کنند.
روش های زیادی از قبیل مراجعه مستقیم به کارخانجات و استفاده از نمایندگی های پخش وجود دارد که می توان پارچه های اسپان باند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کرد.
اما در حال حاضر به دلیل شلوغ شدن شهرها و سخت شدن رفت و آمد در بین شهرهای مختلف و ارزش زمان باید به دنبال راه بهتر برای خرید این محصولات بود.
بهترین شیوه خرید پارچه اسپان باند در بازار امروزی خرید از طریق سایت های آنلاین معتبر می باشد.
با گشت و گذار در فضای اینترنت به راحتی می توانید تعداد زیادی از سایتهای آنلاین را پیدا کنید که مشغول فروش و ارائه پارچه های اسپان باند می باشند.
اما نکته‌ ای که در این زمینه حائز اهمیت است انتخاب سایت آنلاین معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد و توسط مراکز تولیدی و یا نمایندگان آنها اداره شوند اهمیت زیادی دارد.
انتخاب این مراکز برای خرید اینترنتی موجب می‌ شود تا با حذف واسطه ها بتوان پارچه های اسپان را با قیمت مناسبتر و کیفیت بالاتر در هر ساعت از شبانه روز که لازم باشد سفارش داد.
انتخاب مرکز معتبر این اطمینان برای خریدار به وجود می آورد که محصول خریداری شده کاملاً مطابق با نمونه‌ های کالیته ارسالی می باشد.

کارخانه پارچه اسپان باند

سفارش آسان پارچه اسپان باند از سایت شرکت بازرگانی پارادا

در حال حاضر استقبال از پارچه های اسپان باند در صنایع مختلف و به خصوص در صنعت پزشکی بسیار زیاد می باشد تقریباً استفاده از این پارچه به گونه ای شده است که حذف آن از زندگی روزمره امکان پذیر نمی باشد.
روز به روز نیاز به استفاده از پارچه های اسپان باند نیز بیشتر می شود به همین سبب تولیدی ها و مراکز مختلفی به سمت تهیه این محصول برای تولید منسوجات مختلف روی آورده اند.
با کمی جستجو در فضای فروش اینترنتی و نمایندگی های فروش به راحتی به اسم پارادا برخورد می کنید و با بررسی نحوه فروش این شرکت پی می برید که می توان در خرید پارچه های اسپان باند به راحتی به آن اعتماد کرد.

انتخاب شرکت بازرگانی پارادا برای سفارش پارچه اسپان باند می تواند برای خریدار یک خرید شگفت انگیز را به وجود بیاورد. زیرا این شرکت محصولات خود را از بهترین برندهای موجود در بازار انتخاب کرده و به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه پارچه اسپان باند تهیه می‌ کند و به همین جهت امکان عرضه محصولات با کیفیت به همراه قیمت مناسب وجود دارد.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بورس پارچه اسپان باند

بورس پارچه اسپان باند ارزان | نمایندگی فروش پارچه های یکبار مصرف

بورس پارچه اسپان باند ارزان با ارائه تنوع بالای این پارچه ها امکان دسترسی و …

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می توانم به شما کمک کنم؟