فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / بازار فروش پارچه اسپان باند اصفهان با کیفیت عالی

بازار فروش پارچه اسپان باند اصفهان با کیفیت عالی

فروش پارچه اسپان باند اصفهان نیز با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت ممکن در بازار توسط کارخانه های تولید کننده و یا نمایندگان آن ها به صورت آنلاین انجام می گیرد.
اگر شما هم جزو افرادی هستید که اطلاعات زیادی از پارچه های اسپان باند ندارید به شما پیشنهاد می دهیم مطلب ذیل را به صورت کامل مطالعه فرمایید تا در این زمینه با دستی پر وارد شوید.
همچنین اگر آشنایی با این نوع پارچه ها دارید هم این امکان برایتان وجود دارد تا اطلاعات خودتان را به روز کنید.

هر آنچه از پارچه اسپان باند نمی دانید

پارچه های اسپان باند از جمله پارچه هایی هستند که همه ی ما هرروزه با آن سر و کار داریم اما یا آن را نمی شناسیم و یا این که این پارچه را با اسامی دیگر خطاب می نماییم.
اسپان باند را با اسامی دیگری همچون بی بافت، نبافته، لایه ی سوزنی، نبافته ی اسپان و یکبارمصرف هم می شناسند و امکان دارد که شما برای این نوع پارچه از اسامی همچون موارد فوق بهره می برید.
پارچه های اسپان باند از نوع بی بافت هستند و به صورت پرس تولید می شوند و همانند سایر پارچه ها چیزی به نام تار و پود در آن ها وجود ندارد.
ماده ی اولیه و اصلی آن ها نیز پلی پروپلین است و در کارخانه های تولید اسپان باند با استفاده از دستگاهی به نام اکسترودر تولید می شوند.
از پارچه های اسپان باند در صنایع گوناگونی استفاده می شود و کاربردهای فراوانی نیز دارا می باشد که سبب می گردد طرفداران این پارچه روز به روز بیشتر شوند.
این نوع پارچه های را می توانید با ضخامت ها و عرض های گوناگونی خریداری کنید و از هر کدام در جهت تولید موارد خاصی بهره مند شوید.
لایه های اسپان را همان طور که بیان کردیم با استفاده از دستگاهی به نام اکسترودر تولید می شود و مواد اولیه بعد از این که در این دستگاه ذوب شدند وارد یک مجموعه به شکل سوزن های سرنگ مانند می شوند.
در این زمان فشاری از سمت دستگاه به آن ها وارد می شود و مواد مذاب به صورت الیاف بسیار نازک شکل رشته های فیلامنت خارج می گردند.
این فبیلامنت ها بعد از این که خشک شدند بر روی نقاله های خط تولید به صورت آیرودینامیک، کش داده می شوند و لایه های اسپان نیر تولید می گردند.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

کارخانه پارچه اسپان باند یکبار مصرف اصفهان

لازم به ذکر است که کارخانه های زیادی در شهرهای گوناگون هم اکنون در حال فعالیت در زمینه ی تولید اسپان باند می باشند و پارچه های بسیاری را به این شکل تولید کرده اند.
یکی از شهرهایی که در این زمینه فعالیت زیادی دارد شهر اصفهان می باشد که با توجه به شغل ساکنین این شهر از دیرباز تا کنون، تجربه های فراوانی در این زمینه دارا می باشند.
به دلیل وجود همین تجربه های فراوان و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و به کارگیری پرسنل محرب و متخصص در این زمینه توانسته اند بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه کنند.
کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان نیز محصولات را در حجم های گوناگون و بالا تولید می کند و مواردی مانند رنگبندی، عرض های متنوع، ضخامت، گرماژ و وزن را در نظر می گیرند تا بتوانند نیاز تمامی افراد را در جامعه را رفع نمایند.
این کارخانه ها معمولا ابندا درخواست خرید را دریافت می کنند و سپس بر آن اساس پارچه ها را تولید و تحویل می دهند.
اما در این میان برخی کارخانه ها هم هستند که تولداتشان را در حجم های بالا انجام می دهند و سپس در صدد فروش ان ها به تولیدی ها بر می آیند.

چرا پارچه اسپان باند اصفهان پرفروش است؟

همان طور که متوجه شدید شهر اصفهان از مراکزی است که توانسته است باکیفیت ترین پارچه ها را با توجه به تجربه ی فراوان در این زمینه تولید نماید.
این شهر به عنوان قلب تولید پارچه شناخته شده است زیرا از زمان های قدیم تا کنون شغل اکثر ساکنین آن شهر، تولید پارچه بوده است.

پارچه های اسپان باند اصفهان به دلیل این که از بهترین متریال و مواد اولیه تولید می شود و کارکنان و پرسنلی که وظیفه ی تولید آن ها را بر عهده دارند، بسیار در این زمینه مجرب هستند و کارخانه های در حال فعالیت دستگاه های پیشرفته ای را برای تولیداتشان در نظر گرفته اند، به عنوان پرفروش ترین پارچه ها شناسایی شده اند.
در حال حاضر که استفاده از این پارچه بسیار زیاد شده است، بازار رقابتی میان تولید کنندگان هم بیشتر شده و در این حال افراد خریدار این توانایی را دارند تا پارچه هایی را از کارخانه هایی خریداری نمایند که کیفیت بالاتری دارند.
فروش پارچه اسپان باند اصفهان روز به روز بیشتر می شود و این به دلیل کیفیت بالای تولیدات می باشد که توانسته است توجه خریداران را به خودش جلب نماید.
شایان ذکر است که با توجه به گستردگی تولیدات اسپان باند و وجود کارخانه های زیاد در این حیطه ی فعالیت، در حال حاضر اکثر افراد به دنبال پارچه های باکیفیت می گردند و برای آن ها این کیفیت اهمیت زیادی دارد.
در صورتی که کارخانه های تولید کننده در اصفهان تمامی موارد را رعایت می نمایند و همین موارد سبب می گردد تا فروش تولیداتشان بالا برود و سود خوبی را به دست آورند.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

مهم ترین مصارف پارچه های یکبار مصرف کدام اند؟

همان طور که بیان کردیم پارچه های یکبار مصرف کاربرد فراوانی در صنایع گوناگون دارند و به طور کلی در تمامی صنایع از این پارچه ها استفاده ی بهینه می شود.
به عنوان مثال می توان موارد زیر را برای پارچه های یکبار مصرف نام برد که می توانید به آن ها توجه فرمایید:

  • مورد استفاده در صنایع پزشکی و بهداشتی:

این مورد در حال حاضر بالاترین میزان کاربرد را دارد زیرا جامعه و به طور کلی دنیا، نیاز بسیار شدیدی به محصولاتی دارند که از این پارچه ها تولید می شود و در مورد مسائل بهداشتی به کار برده می شوند.
تولید محصولاتی مانند انواع ماسک، لباس های یکبار مصرف مخصوص بیماران، روانداز و زیراندازهای بیماران، روکش های کفش و کلاه یکبار مصرف، ملحفه های بهداشتی و لباس های ضد کرونایی از جمله مواردی هستند که با کمک این پارچه ها مورد تولید قرار می گیرند.

  • صنایع کشاورزی:

در نگهداری زمین های کشاورزی جهت جلوگیری از یخ زدنشان، محافظت از گلخانه ها و دامداری و مرغداری و پرورش قارچ و بسته بندی محصولات تولیدی.

  • صنایع اتومبیل سازی:

در طراحی و دیزاین داخلی خودروها، صداگیری و درزگیری داخل خودرو، تولید روکش و چادرهای مخصوص اتومبیل

  • بسته بندی و کاور کردن:

در این صنعت با استفاده از پارچه ی اسپان باند انواع محصولات کشاورزی و تمامی لوازم خانگی، مبل ها و هر آنچه که نیاز به کاور کردن دارد، بسته بندی و کاور می شود.

  • صنعت راه و ساختمان:

در این گروه نیز برای تولید محصولاتی همچون دیوارهای کاذب، انواع قالب بندی ها و ثابت کردن خاک و راهسازی ها و همچنین دکوراسیون داخلی و انواع روکش های نیمه ساخته ی ساختمان نیز از پارچه های یکبار مصرف و اسپان باند بهره می برند.

  • موارد متفرقه ی دیگر:

موارد متفرقه ی بسیار دیگری هم وجود دارد که با کمک پارچه های اسپان باند توانسته اند، مشکلات را حل نمایند. مواردی مانند تولید انواع تشک و بالش و لحاف، تولید کیسه های مخصوص جارو برقی، صنایع نظامی، تولید انواع کیف و کفش و موارد بسیار دیگری که این پارچه ها در تولیداتشان نقش مهمی را ایفا می کنند.

پارچه اسپان باند پزشکی و بازار پرفروش آن

همان طور که اشاره کردیم و متوجه شدید، پارچه های اسپان باند پزشکی از پرمصرف ترین پارچه ها در حال حاضر می باشند و بازار فروش خوبی نسبت به سایر صنایع دارا هستند.
این پارچه ها را در عرض های مشخص و ثابتی مانند عرض ۹۰، ۱۲۰ و ۱۵۰ سانتی متری تولید می کنند و از هر عرضی، محصول پزشکی و بهداشتی خاصی مورد تولید قرار می دهند.
همچنین گرماژ و وزن این پارچه ها با هم متفاوت است و می بایست پارچه هایی که تولید می گردد تا به مصارف پزشکی و بهداشتی برسد نه خیلی نازک باشد که بدن نما باشند و نه خیلی کلفت باشند که هوا جریان نداشته باشد و فرد استفاده کننده عرق کند.
بنابراین توجه به این موارد بسیار مهم است و باید تولید کنندگان این موارد را رعایت نمایند.
در مورد پارچه های اسپان باند پزشکی این مورد را باید خاطر نشان کرد که در رنگبندی های مشخصی تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند و بیشترین رنگ هایی که در این زمینه تولید می گردند عبارت از رنگ های آبی، صورتی، سفید، سبز است.
حال اگر فردی یا تولیدی و بیمارستان و مرکز درمانی، رنگ خاصی مد نظرش باشد که ترجیح دهد آن را خریداری کند می بایست به صورت مستقیم به کارخانه و یا تولید کننده درخواست خود را بدهد تا به صورت اختصاصی در آن رنگ، اسپان باندها تولید شوند و به وی تحویل داده شوند.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

چالش های خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در بازار امروزی

شایان ذکر است که با توجه به شیوع بیماری کرونا که در کل دنیا رواج پیدا کرده است، افراد زیادی به استفاده ی محصولاتی که از پارچه اسپان باند تولید می شوند، روی آورده اند.
بنابراین بر همین اساس می توان متوجه شد که خرید این نوع پارچه ها بسیار سخت شده است و نمی توان راحت آن ها را پیدا نمود.
اگر هم در بازار پیدا شوند با توجه به حضور واسطه و دلال قیمت های زیادی بابت آن ها دریافت می شود که این مورد سبب ایجاد نوسانات شدیدی در بازار می شود.
این مورد می تواند یکی از چالش های خرید پارچه اسپان باند در بازار باشد که باید افراد توجه نمایند تا خریدشان را به صورت مستقیم از تولید کننده و یا نماینده ی وی انجام دهند تا درگیر و گرفتار افراد کلاهبردار و یا واسطه ها نشوند.
شما این توانایی را دارید که به راحتی از طریق خرید مستقیم از تولید کننده، واسطه ها را حذف کنید و از درب کارخانه خریدهایتان را انجام دهید.
این خرید از درب کارخانه روش های گوناگونی دارد و حتما لازم نیست تا فرد مستقیم به کارخانه مراجعه ی حضوری داشته باشد بلکه راه هایی همانند خرید از طریق وبسایت کارخانه و یا نماینده ی رسمی و معتبر آن ها نیز هست.

بزرگترین مرکز تأمین کننده پارچه های اسپان باند در کشور

شهر اصفهان به عنوان بزرگترین مرکز تأمین کننده پارچه های اسپان باند در کشور شناخته شده است زیرا کارخانه های زیادی را در خودش جای داده و تولیدات این پارچه در این زمینه بسیار زیاد می باشد.
هر کارخانه ای برای تولیداتش تصمیم می گیرد که چگونه آن ها را به فروش برساند و خودش و محصولاتش را به چه اشکالی مورد معرفی هرچه بیشتر قرار بدهد.
به همین دلیل، اقدام به راه اندازی نمایندگی هایی در شهرهای گوناگون می کند تا از این طریق هم بتواند خودش را معرفی کند و محصولات بیشتری را به فروش برساند.
هرچه کارخانه های یک شهر بتوانند بیشتر نیاز جامعه به پارچه و یا محصول مورد نظر را تأمین نمایند می توان آن شهر و کارخانه هایش را به عنوان بزرگترین مرکز تولید و فروش معرفی کرد که هم اکنون این وظیفه ی خطیر بر عهده ی شهر اصفهان می باشد.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

فروش پارچه اسپان باند اصفهان مستقیم از درب کارخانه

فروش پارچه اسپان باند اصفهان نیز می تواند به شکل مستقیم از درب کارخانه هم از طریق آنلاین و اینترنتی صورت بگیرد و هم این که نمایندگی این وظیفه را انجام بدهد.
توجه به این موضوع بسیار مهم می باشد که نمایندگی که در حال خرید از آن هستید باید دقیقا زیر نظر کارخانه در حال فعالیت باشد تا تمامی اصول و قوانینی که کارخانه دارا می باشد را رعایت نماید.
خرید به صورت مستقیم از درب کارخانه دارای مزایای زیادی است که از آن جمله می توان به مناسب ترین قیمت پارچه اشاره کرد که فرد خریدار می تواند سود خوبی را به دست بیاورد.
همچنین این نکته وجود دارد که فرد با اطمینان از کیفیت پارچه هایی که مستقیم از کارخانه خارج می شود، آن ها را خریداری می نماید و با خیال راحت نسبت به تولید محصولاتش اقدام می کند.

مرکز فروش مستقیم پارچه اسپان باند اصفهان، دو اصل کیفیت و قیمت این پارچه ها را متناسب با هم عرضه می کند. پس کافیست همین حالا سفارش خرید خود را به ثبت رسانده و خریدی مطمئن داشته باشید.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه اسپان باند سوزنی بافتینه

پارچه اسپان باند سوزنی بافتینه با قیمت دست اول

پارچه اسپان باند سوزنی بافتینه با قیمت دست اول کارخانه و در تنوع بالا را …

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می توانم به شما کمک کنم؟